تجاوز جنسی سربازان ارتش سوریه به زنان بازداشتی؛ از خلال صفحات گزارش تازه‌ منتشره‌ی سازمان…

تجاوز جنسی سربازان ارتش سوریه به زنان بازداشتی؛ از خلال صفحات گزارش تازه‌ منتشره‌ی سازمان عفو بین‌الملل پیرامون جنایت علیه بشریت و مرگ دستکم ۱۷ هزار تن در زندان‌های بشار اسد:
«فرمانده آمد و از سربازانش خواست که مرا داخل ماشین ضدگلوله سوار کنند… سربازها داخل ماشین آمدند و شروع کردند به دست‌درازی به من. موقع شب سرگرد آمد. صدا و بویش را نمی‌توانم فراموش کنم. شروع کرد به کندن لباس‌هایم و به من تعدی کرد. بعد دو سرباز دیگر آمدند، آن‌ها هم به من تجاوز کردند. آن زمان من پریود بودم.
ماشین دو ردیف صندلی داشت. سرگرد در ردیف جلو به من تجاوز کرد و بعد چهار سرباز را صدا زد. دو تا از آن‌ها همزمان به من تجاوز می‌کردند، در حالی‌که دو نفر دیگر منتظر ایستاده بودند تا نوبت‌شان برسد. شروع کردم به داد کشیدن، کنترلم را دست داده بودم. سرگرد به خاطر درآوردن سر و صدا تهدیدم کرد که اگر ادامه دهی می‌کشمت. به او گفتم «بکشید. بعد کاری که تو و سگ‌هایت با من کردید نمی‌خواهم زنده بمانم». زد توی گوشم و داد کشید: «لیاقتت همین است. تو به کشورت خیانت کردی.»»
لیلا، دختر سوری فعال حقوق بشر بازداشت شده در جریان حمله‌‌ی ارتش سوریه به محله‌ی القادم دمشق، گزارش عفو بین‌الملل، صفحه ۲۱، https://goo.gl/4Jy3ei )

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s