تکاور کشته‌شده‌ی تیپ ۶۵ نوهد ارتش ایران در سوریه:«اگر از حال تا قیامت سجده شکر…

تکاور کشته‌شده‌ی تیپ ۶۵ نوهد ارتش ایران در سوریه:«اگر از حال تا قیامت سجده شکر برای نعمت ولایت به جا آوریم حق مطلب را ادا نکرده‌ایم»
از وصیت‌نامه مجتبی یداللهی، تکاور تیپ ۶۵ نوهد نیروی زمینی ارتش ایران که در جریان جنگ با مخالفان مسلح سوری در حلب کشته شد:
«هرکس که ولایت را مطیع نباشد توحیدش مورد شک و تردید خواهد بود چرا که بدون نگاه به ولایت نگاه به امامت عقیم است.
* ای مردم ولایت فقیه همچون آب حیات است که اگر نباشد همه ما همچون قطره ای کوچک با اندک حرارتی نابود می شویم اما اگر این قطرات کوچک به دریای ولایت متصل باشد فناناپذیر خواهد بود.
* اگر نیم نگاهی به کشورهای اطراف بیاندازیم متوجه خواهیم شد که اگر از حال تا قیامت سجده شکر برای نعمت ولایت به جا اوریم حق مطلب را ادا نکرده ایم.
* امروز هر راهی که به ولایت منتهی نشود بی راهه است چرا که مردم قطب نمای صراط مستقیمشان را مقام معظم رهبری می دانند و از نظر فطری هم هیچ تفاوتی بین نبی و ولی فقیه وجود ندارد.
* جنگ ما جنگ با آمریکا جنگ با هویت ها بوده و هست و خواهد بود، پس باید روز به روز به توانائی هایمان بیشتر بیافزاییم و از آن جا که نبض اقتصادی جهان به یاری خداوند در دست های ما است آنان هیچ غلطی نمی توانند بکنند.
*افرادی که امروز در مقابل ولایت فقیه جبهه می گیرند واقفیه های زمانند، ما در مقامی نیستیم که از ولایت فقیه پشتیبانی نکنیم بلکه باید فقط از ایشان اطاعت نماییم.
* حجاب برای دختران و زنان از هر امری مهمتر و همانند صدف که درون آن مروارید زیبا جلوه نمایی کند است.
* شاخصه اصلی فاطمه(س) ولایت پذیری محض ایشان بوده است که حتی تا پایان عمر خود یار و یاور ولایت علی (ع) بود و حق است که اولین مدافع حرم و حریم ولایت را ایشان بنامیم.
*خواهرم همچون حضرت زینب باشید و با حجابتان به اسلام ناب محمدی خدمت کنید.»
(متن کامل: https://goo.gl/sbXSTx )
از آرشیو:
-«محکم پای ولایت ایستاده‌ایم»: فیلم ضبط شده از محسن قوطاسلو تکاور کشته‌شده‌ی تیپ ۶۵ نوهد ارتش ایران در سوریه https://goo.gl/9RWy95
-مهران مدیری در برنامه تقدیر از مجتبی یداللهی، خطاب به منتقدان حضور نظامیان ایران در سوریه: «به جای تحلیل کردن و نظریه دادن به زبان‌تان استراحت بدهید و سپاسگزار باشید» https://goo.gl/Bgof1B

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s